headerphoto

Nasza Firma

Na poniższych zdjęciach umieszczono wybrane fragmenty ogrodów odzwierciedlające najbardziej charakterystyczne części ich założenia, które pomogą krótko je scharakteryzować.

[Rozmiar: 133987 bajtów]

Na pierwszym zdjęciu umieszczono ogród o powierzchni około trzech tysięcy m2, założenie charakteryzuje się ciekawymi kształtami trawników, z dominującą w centralnej części wyspą roślinną, a na niej osadzoną altaną, z wielkim rodzinnym stołem i w całości zabudowanym grilem. Ponadto wydzielone zostały dwie strefy, wypoczynkowa i rekreacyjna, które harmonijnie przenikają się między sobą, co pozwala swobodnie przemieszczać się między zakątkami ogrodowymi bez konieczności używania alejek.

[Rozmiar: 164927 bajtów]

Drugie zdjęcie zobrazowuje fragmenty ogrodu o podobnej wielkości. W tym przypadku cechą charakterystyczną jest wielostrefowość założenia. Wydzielono tam teren reprezentacyjny, wypoczynkowy, stylizowany na naturalny jak i warzywnik. Całość spina sieć alejek łącząca wszystkie fragmenty domu jak i ogrodu. Nowoczesna bryła budynku została "oswojona" elementami naturalnymi, nawiązującymi do otoczenia posesji. Mimo to cały ogród jest nowoczesny, a występujące w nim ciekawe odmiany roślin i ich połączenia zaskakują na każdym kroku.


[Rozmiar: 20689 bajtów]Rabaty

Każdy klient który zakupi u nas filtr, pompę, lub inne akcesoria, jak wylewki czy lampy UV, otrzyma upust 200 PLN na wszystkie usługi związane z wykonaniem oczka wodnego.